Search in Videos, Members, Events, Audio Files, Photos and Blogs Ricerca

Храм свв Ольги і Єлизавети|Ukraine

Священнослужителі і парохіяни Храму святих Ольги і Єлизавети у Львові раді вітати Вас в нашому Храмі, можете познайомитися з нами за адресою olha-church.org.ua Запрошуємо!


La mia preghiera

Молитва до Святого Духа за Україну. Просимо Тебе, Царю Небесний, Духу правди, любові і справедливості, |Continua

Prega anche tu

Annunci della comunità

Храм Святих Ольги і Єлизавети

у Львові

Архітектура Храму

Костьол споруджений на кам’яному фундаменті з цегли з широким застосуванням білокам’яних деталей в оформленні інтер’єру та екстер’єру. Це тринефна базиліка з широким центральним нефом та вужчими і дещо нижчими боковими, трансептом та трохи вужчим від нефа вівтарем. Західний фасад костьолу з трьома порталами увінчує розташоване над розеткою монументальне розпяття з предстоячими. Наявність даної композиції – одна з характерних особливостей авторського почерку Т.Тальовського. Фасад фланкують дві симетрично розташовані башти, завершені високими стрімкими шпилями, увінчаними хрестами. З північного боку костьолу виступає 85-метрова вежа з годинником (втрачений), завершена високим шпилем з фігурою св. Єлизавети на північно-західній грані.

Костьол накритий високим стрімким двосхилим дахом. Інтер’єр костьолу розкритий в глибину, центральний неф перекритий зірчастим склепінням з нервюрами, вівтарна частина – зімкнутим склепінням з нервюрами. Нефи розділені колонами з різьбленими капітелями. При західній стіні над входом влаштовані широкі хори на опорних стовпах, на які ведуть металеві сходи в баштах. По обидва боки вівтарної частини костьолу – невисокі двоповерхові приміщення ризниць, сполучені металевими сходами.

В оформленні інтер’єру домінує мармуровий головний вівтар, який є однією з кращих робіт відомого львівського скульптора кінця кінця XIX – початку XX ст. Петра Войтовича (1862–1936), й належить до найбільш характерних творів львівського мистецтва свого часу. Він – один із рідкісних творів такого спрямування й тим більш цікавий, що зберігся на своєму первісному місці. По боках від табернакля – два симетрично розташовані ангели на колінах.

Крім головного вівтаря в костьолі збереглася також фігура Христа в каплиці, яка завершує лівий неф і три розп’яття – під хорами та в крипті.

 

alanna917kn

Hi, my name is Alanna I'm in stockings, do you want to see? go http://cutt.us/im21xxx


chambacu

GOD BLES YOU


Храм свв Ольги і Єлизавети Священнослужителі і парохіяни Храму святих Ольги і Єлизавети у Львові раді вітати Вас в нашому Храмі, можете познайомитися з нами за адресою olha-church.org.ua Запрошуємо!


Pagina di 21